ANNOUNCEMENTS

Servies

Karayolu Taşımacılığı

Karayolu Taşımacılığı

PANCAR Uluslararası Nakliyat ve Taşımacılık komple taşımacılık, parsiyel yük ve proje taşımaları için muhtelif ölçü ve özelliklerdeki araç portföyü ile uygun fiyat politikası ve zamanında doğru hizmet anlayışıyla kaliteli karayolu nakliye hizmeti vermektedir.

About Us

PANCAR Uluslararası Nakliyat ve Taşımacılık Hatay'da kurulmuş olup, yılların verdiği aile tecrübesiyle üç nesildir nakliye sektöründe faaliyet göstermektedir.

Eğitimli yöneticiler ve personelleriyle yetkin bir lojistik şirketinin gereklerini yerine getirmiş olarak hizmet ağıyla ithalat ve ihracatçıların nakliye çözümlerini etkin şekilde karşılamaktadır.

Sektörde alışılagelmiş iş yapma şekli olan bir hat ve tek bir ülkeye çalışmak yerine Türkiye’den kendi araç filosu ile başta Avrupa ülkeleri olmak üzere, partner ve tedarikçileri ile tüm dünya ülkelerine ithalat, ihracat ve transit taşıma hizmetleri sunmaktadır.

PANCAR Uluslararası Nakliyat ve Taşımacılık, “Rent A Truck“ hizmetiyle Türkiye’de kamyon ve TIR ihtiyacı olan firmalara eğitimli sürücüleriyle birlikte çok özel bir hizmet sunmaktadır.

kurumsal

MARKS

Distance calculation between lines
Arvento
Fast Contact

Report Your Problems and Complaints to Us Quickly

loading